---
1. 100 % nylon 2. 100 % polyester
1. 100 % nylon 2. 100 % polyester 3. 100 % polyester
1. 100 % nylon 2. 78 % polyester 22 % nylon 3. 100 % nylon
1. 100 % polyester 2. 100 % polyester
1. 100% polyester, 2. 100% nylon
1. 95 % polyester 5 % elastan 2. 100 % polyester
1.,2. 100 % polyester
35 % akryl 65 % polyester
40% Polyester 60% poliuretanica
45% polyuretan 55% viskóza
50 % polyester 50 % viskoza
50 % viskoza 45 % polyester 5 % elastan
50% lino, 50% cotton
50% polyamid, 45% akryl, 5%elastan
50% Polyester , 50% Bavlna
50% PU 50%Polyester
50% Viskoza 50% Polyester
55% Polyester 45% Bavlna
55% PU 45% Polyester
55% VISKÓZA, 45% POLYURETAN
60 % bavlna 32 % nylon 8 % elasatn
60 % polyester 40 % viskoza
60 % polyuretan 40 % polyester
60% bavlna, 35% polyester, 5% elastan
60% cotone 35% poliestere 5% elastico
60% poliester 40% nylon
60% polyester 30% viskoza 10%elastan
60% polyester 40% polyuretan
60%Polyester 40% Viscosa
65% bavlna 35% viskoza
65% polyester 35% sorona
66% bavlna, 29% polyamid, 5% elastan
66% bavlna, 33% polyester, 1% spandex
66% cotone 29% poliammide 5% elastan
68 % bavlna 27 % polyester 5 % elastan
68% bavlna 27% narolon 5% elastan
70 % polyester 25 % viskoza 5 % elastan
70 % polyester 30 % viskoza
70 % viskoza 27 % polyester 3 % elastan
70% bavlna , 30% polyester
70% bavlna 20% poliester 2% elastan
70% BAVLNA, 25% POLYESTER, 5% ELASTAN
70%bavlna 25% poliestere 5% elasthan
73 % bavlna 25 % polyester 2 % elastan
73% polyester 22% viskoza 5% elastan
76 % viskoza 19 % polyamid 5 % elastan
77% BAVLNA 20% POLYESTER 3% ELASTAN
78% bavlna, 20% poliestere, 2% elastan
88 % polyester 12 % viskoza
90 % polyester 10 % elastan
90% polyester, 10% alpacr
92% POLYESTER, 8% ELASTAN
94% polyester, 6% elastan
95 % BAVLNA .5% ELESTAN
95 % bavlna 5 % elastan
95 % polyester 5 % elastan
95% Bavlna, 5% Elastan
95% POLYESTER, 5% ELASTAN
96% Polyester 4% Elastan
97 % bavlna 3 % elastan
97% bavlna, 3% elastan
97% polyester 3% elastan
98 % bavlna 2 % elasatn
98 % bavlna 2 % elastan
98 % polyester 2 % elastan
98% bavlna, 2% elastan
100 % bavlna
100 % narlon
100 % polyester
100 % polyester¨
100% Bavlna
100% Kůže
100% Nylon
100% polyamid
100% Polyester
100% polyester, 0% ostatní
100% polyuretan
100% PVC