Košík0 ks0.00 Kč
VELKOOBCHOD MALOOBCHOD REKLAMNÍ TEXTIL

Nákup pro osobní spotřebu

Jak nakupovat > Nákup pro osobní spotřebu

NÁKUP PRO OSOBNÍ SPOTŘEBU

Zboží, které je balené po 1 ks, můžete libovolně nakupovat po 1 ks pro osobní spotřebu přímo z této velkoobchodní nabídky, ostatní zboží najdete v našem maloobchodě, viz odkaz v horní části e-shopu (modrý obdélník).

REGISTRUJTE SE PRÁVĚ TEĎ! Získáte poštovné zdarma + hodnotné reklamní předměty do Vašeho obchodu! Pro nové obchodní partnery poštovné zdarma na první objednávku od Kč 1000,- bez DPH + hodnotné reklamní předměty do obchodu pro úspěšné podnikání! Při dokončování 1. objednávky, napište do poznámky text: 1. dodání zdarma + reklamní předměty.

Po registraci se Vám automaticky zobrazí cena za 1ks s DPH, pro nákup za velkoobchodní ceny je nutné zaslat požadavek pro nastavení VELKOOBCHODNÍCH CEN k nákupu po balení.

Po úspěšné registraci Vám přijde na email potvrzovací zpráva s Vašimi přihlašovacími údaji, na tento e-mail nám odpovězte pouze pokud máte zájem o nákup po balení. Pošlete žádost o přidělení VELKOOBCHODNÍHO CENÍKU + krátké představení Vašeho obchodu nebo činnosti. Do 24 hodin nebo i dříve Vás budeme informovat o přidělení velkoobchodních cen k Vašemu účtu, cena bude za 1 kus s DPH. VO ceny za 1 kus se Vám budou zobrazovat po přihlášení do e-shopu pod Vaším zákaznickým účtem (vyplnění kodu z rámečku, Vašeho e-mailu a hesla).

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím