Košík0 ks0.00 Kč
VELKOOBCHOD MALOOBCHOD REKLAMNÍ TEXTIL

Reklamace - vrácení zboží

Reklamace 

Ohledně nalezené výrobní vady na zboží nás neprodleně kontaktujte do 3 dnů po obdržení objednávky na e-mail: obchod@vladimirmanda.cz do předmětu e-mailu napište text: REKLAMACE - PŘÍJMENÍ - ČÍSLO OBJEDNÁVKY

Reklamace posílejte na adresu: Vladimír Manda, Dolánky nad Ohří 153, 413 01. V případě proplacení nákladů na reklamace nás předem kontaktujte, proplácíme 35 kč s DPH. Reklamace výrobní Vady můžete zdarma předat na kteroukoliv pobočku www.zasilkovna.cz, stačí nám předem nahlásit vybranou pobočku. Pro reklamace našich velkoobchodní služeb je možné zdarma zaslat dopravce od InTime při další objednávce, jako výměna balíčku. K reklamaci přiložte reklamační formulář, nejlépe napište na druhou stranu kopie faktury, kde napište údaje týkající se reklamace (fakturační údaje, číslo faktury a objednávky jsou na kopii faktury, uveďte datum podání reklamace, kod a název zboží, detailní popis vady (který viditelně označte na zboží), pokud nebude přiložený reklamační formulář, odkládá se reklamace dokud nebude formulář zaslaný na email obchod@vladimirmanda.cz, pokud nebudou dodané podklady k reklamaci, účtujeme poplatek 100kč za zpracování, dohledání informace k uplatnění reklamace.

Po obdržení informací je reklamované zboží posíláno výrobci, do 30 dní Vám sdělíme postup vyřešení reklamace, kdykoliv se můžete dotázat na průběh reklamace.

Vrácení zboží

Zboží z velkoobchodní nabídky je nutné po převzetí ihned prohlédnout a v případě vrácení je nutné odeslat do 2 dnů zpět na fakturační adresu Vladimir Manda, Dolánky nad Ohří 153, 413 01. Balík musí být kompletní, není možné vrátit pouze část balíku (balík = položka z faktury). Zboží z dovozu s termínem 7 a více dní je pouze na Vaší poptávku, při vrácení se účtuje poplatek 5% na náklady vrácení. 

Zboží zakoupené pro osobní spotřebu můžete vrátit do 14 dní od převzetí, musí obsahovat original cedulky, nesmí být patrná známka nošení.

Služba vrácení zboží na pobočku www.zasilkovna.cz za 60,- Kč, pro využití této služby nám napište na email obchod@vladimirmanda.cz, platí pouze pro balíčky do 5 kg (součet 3 stran max 120cm)

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím